wczytywanie strony

Nasza oferta

Wymiana Silnika

Po kontakcie telefonicznym z naszym konsultantem klient otrzymuję informację o przybliżonym koszcie usługi, dostępnych silnikach (przebieg, rocznik). W uzgodnionym telefonicznie terminie do wskazanego przez Państwa miejsca wysyłamy autolawetę. Zabieramy uszkodzone auto i zostawiamy dokumentację potwierdzającą odbiór samochodu w celu naprawy w naszej firmie.

W zależności od modelu wymiana silnika wraz z testami trwa zazwyczaj od dwóch do siedmiu dni. Wszelkie informacje na temat czasu naprawy uzyskają Państwo telefonicznie, bądź mailowo wraz z dokumentacją fotograficzną z przebiegu naprawy.

Po naprawie klient przyjeżdża własnym transportem do naszej siedziby. Istnieje także możliwość odtransportowania naprawionego samochodu do wyznaczonego przez Państwa miejsca.

Regeneracja

Procedura podobna jak w przypadku wymiany. Po dostarczeniu uszkodzonego samochodu bądź silnika przystępujemy do diagnozy i tworzymy kosztorys, który uzgadniamy wspólnie z Klientem.

Swap

Swap silnika to nic innego jak przekładka silnika z innego modelu czy nawet marki. Jeżeli posiadasz samochód zabytkowy, bądź budujesz projekt wymarzonego samochodu to dobrze trafiłeś.

Oferujemy kompleksową usługę przekładki silnika wraz z jego strojeniem i przystosowaniem do twojego samochodu.

Gwarancja

Na każdy zakupiony u nas silnik/usługę otrzymują Państwo pisemną gwarancję. Gwarancja obowiązuje od daty sprzedaży silnika, bądź od daty odebrania naprawionego samochodu z naszego serwisu. Okres gwarancyjny na silniki to od 30 dni do 1 roku. Obszerną informacje na ten temat uzyskają Państwo telefonicznie. Istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji o pakiet Assistance, który obejmuję całą Polskę. W razie gdy samochód odmówi posłuszeństwa Klient zgłasza awarię do naszego serwisu. Po weryfikacji usterki zobowiązujemy się do jej usunięcia w naszym serwisie, bądź w miejscu postoju samochodu bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Państwa.

Usługi dodatkowe

Nasz warsztat to nie tylko wymiana silników. Świadczymy również usługi w zakresie pełnej diagnostyki, geometrii, zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i usuwaniem filtra cząstek stałych tzw. DPF, oraz naprawami i wymianami skrzyń biegów.